İbadethane Temizliği

İbadethane temizliği konusunda çok hassas hareket etmekteyiz çünkü ibadethanelerimiz ortak kullanım alanlarımızdır. Her gün binlerce kişiyi ağırlayan mabedlerimizin temiz ve sağlıklı bir ortam olması arzusundayız. Cami halılarını yıkarken kir ve lekelerin temizlenmesinin yanında hijyenik olması ve bakterilerden arındırılmış olması da çok önemlidir. Çünkü cami halılarında yoğun temas kaçınılmazdır. İbadetlerimizi yerine getirmeye çalıştığımız camilerimiz her mümin kulun bildiği gibi Allah(C.C.)’ın evidir. Bu nedenle kendi yaşadığımız evlerimizin temizliğinden daha çok cami temizliğine önem vermeliyiz.

AYAZATA yerinde yıkama servisimiz ile halıları yalnızca yıkamakla kalmayıp, buharlı uygulamalar ile bakteri ve mikroplardan arındırıyoruz. Ardından anti-mikrobiyal yüzey koruma uygulaması ile bakteri, virüs ve hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı uzun süreli koruma sağlıyoruz.

Farklı aşamalardan oluşan yıkama sürecimiz aşağıdaki gibidir.

HALIYI TARAMAHalı yıkama uygulamasının daha sağlıklı sonuçlar vermesi için halı iplikleri taranarak halı dibinde biriken toz ve kalıntılara ulaşmak hedeflenir.

YIKAMA: Halılar, kir, leke ve kötü kokulardan arındırılır.

BUHAR UYGULAMASI: Bakteri, virüs, hastalık yapıcı mikroorganizma, küf ve mantarı yok eder.

ANTİMİKROBİYAL KORUMA: Bakteri, virüs ve hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı uzun süreli koruma sağlar.

Cami Halısı Yıkatma Hususunda Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin!!! Temizlik Zamanı

İbadethane Temizliği, Cami Halısı Yıkama Bizim İşimiz.