Volga Grup İlaçlama Hizmetleri olarak toplum sağlığının kalitesini arttırmak için, böcek ve kemirgen gibi zararlı problemlerinden kaynaklanan sağlıksız koşulları çevre bilinçli bir yaklaşım içerisinde düzeltmek,etkin çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip edip,müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktayız.

AYAZATA İlaçlama Hizmetleri her türlü ortam için, son derece eğitimli teknisyenler, düşük zehirli uzun süre etkili ürünler kullanmaktayız. Zararlının biyolojisine dayalı prosedürler ve etkin ekipman kullanımı içeren entegre haşere kontrol programları oluşturarak uzun süreli düşük maliyetli haşere kontrolü sağlamaktayız.

Eviniz veya işyerinizde yuvalanan haşere türleri ile ilgili konusunda uzman ve eğitimli operatörlerimiz yapacakları incelemeler neticesinde gerek bulacakları yuvalar, gerekse karşılaşılan haşere türleri ile ilgili sizleri sözlü ve yazılı olacak biçimde bilgilendireceklerdir.

Görmüş olduğunuz bir adet haşere, görmediğiniz yüzlercesinin işaretidir.
Haşereler karanlık ve sessiz ortamı severler ve ürkek hayvanlardır. Karanlıkta ortaya çıkar ve yanacak ışıkla birlikte kaçışıp yuvalarına dönerler. Üreme süreleri çok kısadır.

Evinize veya işyerinize gelecek bir adet anaç hamam böceği üremesi durumunda içerisinde 30 ila 40 adet yumurta bulunduracak şekilde yumurtlar ve yaklaşık 45 gün içerisinde çok çabuk çoğalıp evinizi sarabilecek sayıya ulaşabilirler. Evcil hayvanlarınızın evinize getireceği bir adet dişi pire günde yaklaşık 13-20 arası yumurta yapar ve çok çabuk çoğalırlar. Bilinen bir adet ev faresi yılda ortalama 40 ila 60 arası üreyebilir. Göreceğiniz bir adet karınca yuvasında yaşayan yüz binlercesinin işareti olabilir.

Ulaşamayacakları ev ve işyeri yoktur.

Alışveriş yaparak evinize getirmiş olduğunuz bir adet poşet içerisinde, açık olan camlarınızdan, lavabo veya tuvalet giderlerinizden, komşunuzun elektrik prizlerinin içerisine yerleşerek sizin dairenize gelebilir ve yuvalanabilirler. Evinizin veya işyerinizin temizliğine ne kadar da önem veriyor olsanız bile bu yollarla evinizde veya işyerlerinizde hamam böcekleriyle karşılaşmanız mümkün olabilir.

Piyasada satılan haşere ilaçları ne derece etkilidir ?

Marketlerden alacağınız spreyler ve tabletler o an canlı olarak gezen haşerelere belki etkili olabilirler. Fakat açılmayan yumurtalardan yaklaşık 23 gün sonra çıkacak yavru haşerelere etkili olmayabilirler çünkü aldığınız sprey veya tabletler kalıcı etkili insektisitler değillerdir. Düzenli yapılacak haşere mücadelesi geri gelebilecek hamamböceklerini engellemek anlamında bir garantidir.

T.C. Sağlık Bakanlığı ve W.H.O. (Dünya Sağlık Örgütü) onaylı insektisitlerle uygulamalar yapılmaktadır.

Yapılacak haşere mücadelesinde kullanılan insektisitler kesinlikle Sağlık Bakanlığı ve WHO onaylıdır. Kalıcı etkili, lekesiz, kokusuzdur ve istenildiği takdirde kullanılan insektisitlerin ruhsatları tarafınıza sunulacaktır.

İlaçlama Hizmetleri alanında ehil firmalar tarafından verilmeli…

Şimdi Temizlik Zamanı