İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı Ankara’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. AYAZATA Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri inşaat sonrası temizliğini 2 ana kategoriye ayırmaktadır.

İnşaat sonrası kaba temizlik; bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır.

İnşaat sonrası ince temizlik; kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz. Daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha özenle seçilir. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda AYAZATA temizlik şirketini tercih ederek özenerek yaptırdığınız konutunuzu sağlık ve huzurla kullanabilirsiniz.

Temizlik aynı zamanda mal değerini korumaktır.

Temizliğin çok önemli bir hale geldiği günümüzde artık Temizlik işlerinde profesyonel hizmet veren, İnşaat Temizliği, yapan, Temizlik Firması, aranır olmuştur. Sektörde kaliteli ve profesyonel çözüm sunan inşaat Temizlik Şirketimiz bu alanda sektörde seçkinliğini korumaktadır. İnşaat sonrası beton kaba harç ve benzeri zor kirler özel kimyasal temizlik ürünleri ve son Teknolojik Temizlik ekipmanları kullanılarak Temizlik yapılmaktadır.

Evinizde yâda işyerinizde tadilat yaptınız veya yeni bir binaya ilk defa taşınacaksınız en önemli en ağır temizlik işlemi budur yani inşaat sonrası temizlik. Camlarınız, pencereleriniz, harç, kir, pas içinde etiket, bant ve alçı artıkları, fayanslarınızın alçı derz artıkları, granit ve mermerleriniz üzerine akmış boyalar, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfeksiyonu sizin için sorun teşkil ediyorsa dert etmeyin AYAZATA Temizlik Hizmetleri sizin için bu dertlerinize çözüm oluyor.

AYAZATA temizlik şirketi siz değerli müşterilerimize bu konuda da uzman kadrosu ile tüm Ankara’da hizmet vermektedir. İnşaat temizliği konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz AYAZATA temizlik şirketi olarak sizlere bu hizmeti sunarken en iyiyi ve en kaliteliyi en uygun fiyata sunmaktayız.

AYAZATA Temizlik Şirketi her türlü kaba ve ince inşaat temizlikleri yapmaktadır. İnşaat şantiye alanlarının temizliğini korumak için vasıfsız personel temini sağlamaktadır.

Ankara’da inşaat sonrası temizlik bizim işimiz. AYAZATA Temizlik