Ofis Temizliği

İş hayatında kapalı alanlarda fazla vakit geçirmek zorunda olan ofis çalışanlarında görülen solunum yolları enfeksiyonları en sık rastlanan ve en fazla iş gücü kaybına yol açan hastalıklardır. Yaşam alanlarımızda konforumuzu artıran halılar da özellikle kış aylarında içinde barındırdığı bakteri ve mikroplar nedeni ile bir çok alerjik hastalıklara sebep olmaktadır. Bu yüzden iş yerlerinde kullandığımız halıların bakım ve temizliği büyük önem taşımaktadır. Ofis temizliği çeşitli aşamalardan oluşmakta, bu aşamaların hepsini gerçekleştirmekle beraber temizliğin en önemli aşamasının antimikrobiyal uygulama olduğunu ifade etmek isteriz.

Ofis halılarını düzenli süpürmek, halıyı ancak yüzeyindeki tozlarından arındırır. Bakteri ve mikroplara karşı korunmak ise profesyonel yardım gerektirir.

AYAZATA yerinde halı yıkama servisimiz, halılarınızı yıkayıp, leke ve kirlerden arındırdıktan sonra buharlı uygulamalarımız ile de bakteri ve mikroplardan arındırıyor. Detaylı temizliğin ardından  anti-mikrobiyal yüzey koruma uygulaması ile bakteri, virüs ve hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı uzun süreli koruma sağlıyoruz.

Üstelik aynı temizliği toplantı, konferans ve ofis koltuklarınızda ve kullanımınızda olan diğer alanlarda da yapmakta mümkün.

Ankara Ofis Temizliği

Şimdi Temizlik Zamanı