Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama

Yerinde Yıkama Hizmetleri

AYAZATA firmamız yerinde yıkama hizmetleri ile, uzman ekibi, üstün makine donanımı ve sağlıklı temizlik ürünleri ile dilediğiniz yeri yıkayıp, leke ve kirlerden arındırıyoruz. Ardından buharlı uygulamalarımız ile bakteri ve mikropları yok ediyoruz. Detaylı temizliğin sonunda  anti-mikrobiyal yüzey koruma uygulaması ile bakteri, virüs ve hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı uzun süreli koruma sağlıyoruz.

Halı, koltuk, stor perde, yatak gibi tüm alanların temizliğinde AYAZATA olarak yanınızdayız. Üstelik temizlenen yüzeyi kısa sürede kullanabilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama

Şüphesiz ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalarımızdır koltuklar. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalıyız. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. AYAZATA Firması olarak yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile sizlere temiz, hijyenik bir ortam sunuyoruz. ANKARA KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız AYAZATA ile çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.
AYAZATA Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri olarak koltuklarınızı, halılarınızda olduğu gibi tek aşamada yıkamıyoruz. Tozlarından arındırıyor, güçlü vakum makinelerimiz ile yıkıyor, yüksek basınçlı buhar makinelerimizle dezenfekte ediyorve en kısa zamanda en temiz ve hijyenik şekilde kullanımınıza sunuyoruz.