Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Yıkama Hizmetleri

AYAZATA firmamız yerinde yıkama hizmetleri ile, uzman ekibi, üstün makine donanımı ve sağlıklı temizlik ürünleri ile dilediğiniz yeri yıkayıp, leke ve kirlerden arındırıyoruz. Ardından buharlı uygulamalarımız ile bakteri ve mikropları yok ediyoruz. Detaylı temizliğin sonunda  anti-mikrobiyal yüzey koruma uygulaması ile bakteri, virüs ve hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı uzun süreli koruma sağlıyoruz.

Halı, koltuk, stor perde, yatak gibi tüm alanların temizliğinde AYAZATA olarak yanınızdayız. Üstelik temizlenen yüzeyi kısa sürede kullanabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama sistemi genellikle toplu kullanılan alanlarda yerlere döşenmiş olan halıfleks ve benzeri halılarının temizliğini tam manasıyla sağlayabilmek amacıyla oluşturulmuş sistemdir. Cami, konferans salonu, tiyatro, sinema, otel, eğitim kurumları ve yurt gibi yerleşim alanlarında birçok kişinin ayak bastığı halıların üzerinde vakit geçirmek ve yaşamak sağlığınız açısından da tehdit oluşturabilecek kirliliğe neden olabilir. Temizlik Zamanı firması olarak en gelişmiş makinelerle ve en doğal ürünler kullanılarak bu kirliliği ortadan kaldırabiliriz. Yerinde halı yıkama hizmetimiz ile sizlere bulunduğunuz ortamda vakit geçirmeyi zevkli hale getirerek, huzur içinde yaşamanızı sağlarız.

AYAZATA olarak nitelikli personel kadromuz, son sistem güçlü teçhizatımız ve kullandığımız temizlik ürünlerimiz ile fark yaratıyoruz. Biz halıları sadece tek aşamada yıkamıyoruz. Vakumla tozlarından arındırıyor, tarıyor, yüksek vakumlu makinelerimiz ile minimum nem bırakacak şekilde yıkıyor, yüksek basınçlı buhar makinemiz ile mikrobiyal temizlik yapıyor, bakteri-küf-mantar gibi zararlı mikroorganizmalara karşı 1 – 3 aya kadar (kullanım yoğunluğuna bağlı olarak) antimikrobiyal koruma uyguluyoruz. Kurutma makinelerimiz ile yıkadığımız alanı en kısa sürede kullanabilmeniz için kurutarak teslim ediyoruz.